PAPIER W ZWOJACH

PRODUKTY

PAPIER MAKULATUROWY w zwojach

Papier w zwojach od gramatury 120g do 300g. Papier ten może być używany do produkcji tektury falistej, w przemyśle opakowaniowym lub jako bobina do produkcji tulei, gilz, kątowników. Papier z MP3 jest w 100% ekologiczny, do jego produkcji została wykorzystana oczyszczona makulatura, jest on wolny od środków chemicznych i substancji niebezpiecznych.

Papier makulaturowy zyskał zainteresowanie wielu producentów, ze względu na rosnącą świadomość dotyczącą ochrony środowiska i wykorzystania surowców wtórnych. Skup makulatury który funkcjonuję na terenie fabryki tektury, pozyskuję surowce które następnie wykorzystujemy w naszej fabryce papieru. Maszyna MP3 pozwala nam produkować również wysokiej jakości papier makulaturowy w arkuszach oraz bobinach, wspierając przy tym ekologie. Dbamy o nasz produkt na każdym etapie i w każdym aspekcie, chcemy żeby nasze wyroby były zgodne z naturą. Ekologia to jeden z filarów naszych działań, co sprawia, że każdy klient może dołożyć swoją cegiełkę do ochrony środowiska, ciesząc się jednocześnie z najwyższej jakości papieru oraz tektury.

 

PAPIER MAKULATUROWY dla przemysłu

Oferujemy papier gotowy do wykorzystania w dalszej produkcji opakowań i innych produktów. Nasze produkty są certyfikowane przez instytut biopolimerów i włókien chemicznych, który zapewnia zgodność naszych wyrobów z normami. Osoby zainteresowane zakupem papieru makulaturowego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Gramatura:
120 g/m2 – 300 g/m2
Szerokość zwoju:
do 2300mm
Średnica gilzy:
76 mm
Maksymalna średnica nawoju:
do 1200 mm

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA Plik: PDF POBIERZ PLIK