tektura twarda introligatorska

Tektura twarda tzw. introligatorska to produkt ekologiczny produkowany z wysokiej jakości segregowanej makulatury. Dobra sztywność tektury introligatorskiej sprawia, że ma ona wiele zastosowań – od okładek książek, opakowań, przez branże reklamową, po instalacje przestrzenne.

Twarda tektura doskonale sprawdza się również jako element w produkcji obuwia czy innych akcesoriów takich jak: podkładki pod piwo, standy reklamowe, czy opakowania. Tektury introligatorskie są szarymi, ekologicznymi produktami, znajdującymi zastosowanie m. in. w druku, rękodziele czy modelarstwie. 

W procesie recyklingu makulatury, produkowana jest tektura introligatorska, charakteryzuje się sztywną oraz gładką powierzchnią. 

Fabryka tektury w Tarnówce dysponuję maszyną PAMA który służy do produkcji twardej, grubej tektury introligatorskiej w gramaturach dostosowanych do potrzeb klienta. Wiemy jak ważne są inwestycje w ekologiczne rozwiązania dlatego energia którą pozyskujemy na potrzeby produkcji papieru oraz tektury pochodzi z naszej własnej elektrowni wodnej, wyposażoną w przyjazną środowisku przekładkę dla ryb. 

Produkt ekologiczny
Tektura introligatorska to produkt ekologiczny uzyskiwany w procesie recyklingu makulatury
Doświadczenie w branży papierniczej
WARTER Cardboard to synonim wieloletnich doświadczeń w branży papierniczej. Dowiedz się więcej